Kadra
Monika Sokalska

Ciocia Monika

Nauczyciel Języka Angielskiego

Jest absolwentką studiów licencjackich na kierunku filologia angielska z językiem rosyjskim oraz studiów magisterskich na kierunku filologia angielska. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu oligofrenopedagogika. Swoje doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła pracując już w trakcie studiów w szkole podstawowej. W metodzie nauczania wykorzystuje wiele ciekawych pomysłów tak, aby nauka języka angielskiego sprawiała ogromną przyjemność i była dostosowana do indywidualnych potrzeb dzieci. Kontakt najmłodszych dzieci z językiem angielskim jest bardzo ważny i daje lepszy start w późniejszych latach, dlatego też pani Monika stawia na komunikację w języku angielskim, poprzez wspieranie rozumienia gestem, ruchem, ilustracją, a nauka odbywa się poprzez zabawę. Motto Pani Moniki to: „Zabawa jest nauką, nauka zabawą. Im więcej zabawy, tym więcej nauki”.

Ciocia Ala

Nauczyciel

Pani Alicja ukończyła studia licencjackie na kierunku pedagogika wczesnoszkolna z modułem przedszkolnym. Aby poszerzyć kwalifikacje, obecnie jest na studiach drugiego stopnia. O pracy z dziećmi marzyła od dawna. Bardzo zależy jej, by rozwijać dziecięce talenty. Wie, że w tym wieku ważna jest nauka poprzez zabawę i doświadczanie. Dlatego zajęcia, które prowadzi są rozmaite, wesołe, inspirujące i twórcze. Pani Alicja interesuje się muzyką. U dzieci najbardziej docenia ich szczerość. Zawsze stara się znaleźć czas na czułości i rozmowy o tym, co dla dzieci jest ważne.

Alicja Krawczyk

Ciocia Karolina

Nauczyciel / Logopeda

Pani Karolina jest absolwentką studiów licencjackich na kierunku logopedia o module neurologopedia. Obecnie poszerza swoje kompetencje na studiach II stopnia. Ukończyła szkolenia między innymi z zakresu logorytmiki i terapii behawioralnej. Swoje doświadczenie zdobywa cały czas. W przedszkolu pracuje jako nauczyciel wspomagający oraz logopeda. W pracy istotne jest dla niej połączenie terapii z zabawą i całościowe wspieranie rozwoju dziecka. Prywatnie stara się rozwijać swoje pasje związane ze sportem i grą na keyboardzie.

Ciocia Patrycja

Pomoc nauczyciela

Pani Patrycja studiowała psychopedagogikę. Skończyła kurs fitness w dwóch stopniach. Jej pasją jej taniec, do którego zachęca dzieci. Praca z dziećmi była jej marzeniem. Skończyła kurs opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym. Umiejętności o doświadczenie zdobyła podczas pracy w żłobku jako opiekunka. Obecnie pani Patrycja studiuje pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną na studiach magisterskich. Prywatnie jest mamą dwóch synów Olivier 7 lat i Nataniel 5 lat.

Jest osobą miłą, radosną i przede wszystkim oddaną dzieciom. Praca z przedszkolakami przynosi jej wiele satysfakcji, a dzięki otwartości świetnie nawiązuję z nimi kontakt. W kontaktach z dziećmi stara się dostrzegać, rozumieć i właściwie reagować na emocje swych małych podopiecznych.

Patrycja Ratkowska
Anna Myślińska

Ciocia Ania

Pomoc Nauczyciela

Anna Myślińska jest magistrem pedagogiki i od zawsze chciała pracować z dziećmi, bo kto jak nie one właśnie potrafią cieszyć się każdym dniem i nieustannie zarażają swoją radością dorosłych. Uważa, że wysiłek włożony w pracę z nimi, daje ogromną satysfakcję, bo dzieci są zawsze szczere i nie udają. Ich roześmiane twarze to największa nagroda i znak, że robi się coś dobrego. Jako mama dwójki uroczych córeczek doskonale rozumie, co znaczy rozstanie z dzieckiem i powierzenie go pod opiekę innym osobom, dlatego stara się na każdym kroku pomagać swoim małym podopiecznym, by czuli się w Baśniowym Dworku jak najlepiej. Jest osobą kreatywną i zawsze ma głowę pełną nowych pomysłów, które stara się wcielać w życie razem z dziećmi, by jeszcze bardziej pobudzić ich ciekawość świata.

Ciocia Weronika

Nauczyciel

Jest absolwentką pedagogiki wczesnoszkolnej. Aby poszerzyć kwalifikacje, pani Weronika rozpoczęła studia na kierunku psychologia. Swoją karierę zawodową rozpoczęła w szkole podstawowej w Świeciu, jednak to w przedszkolu od zawsze chciała pracować. Praca z dziećmi jest jej moją pasją.

Jest osobą miłą, radosną i przede wszystkim oddaną dzieciom. Praca z przedszkolakami przynosi jej wiele satysfakcji, a dzięki otwartości świetnie nawiązuję z nimi kontakt. W kontaktach z dziećmi stara się dostrzegać, rozumieć i właściwie reagować na emocje swych małych podopiecznych.

Weronika Sadecka

Ciocia Weronika

Pomoc Nauczyciela

Pani Weronika dopiero rozpoczyna studia pedagogiczne. Jest osobą bardzo uśmiechniętą, energiczną i wrażliwą. Kocha dzieci i zajmowanie się nimi sprawia jej ogromną radość. Jest dopiero na początku swojej drogi zawodowej, a dzieci już Ją pokochały.

Prywatnie interesuje się końmi i pszczołami, ma też swoją rodzinna pasiekę.

Ciocia Alicja

Z-ca Dyrektora

Pani Alicja skończyła Zarządzanie Zasobami ludzkimi o specjalności socjologia. Przez 6 lat pracowała w Urzędzie Miasta jako pracownik administracyjny. Pani Alicja prowadzi sekretariat, zawsze chętnie służy pomocą dla rodziców i ich pociech w sprawach związanych z przedszkolem. Prywatnie jest mamą trojki dzieci.

Alicja-Krzemkowska