Kadra
Monika Sokalska

Monika Sokalska

Nauczyciel Języka Angielskiego

Jest absolwentką studiów licencjackich na kierunku filologia angielska z językiem rosyjskim oraz studiów magisterskich na kierunku filologia angielska. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu oligofrenopedagogika. Swoje doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła pracując już w trakcie studiów w szkole podstawowej. W metodzie nauczania wykorzystuje wiele ciekawych pomysłów tak, aby nauka języka angielskiego sprawiała ogromną przyjemność i była dostosowana do indywidualnych potrzeb dzieci. Kontakt najmłodszych dzieci z językiem angielskim jest bardzo ważny i daje lepszy start w późniejszych latach, dlatego też pani Monika stawia na komunikację w języku angielskim, poprzez wspieranie rozumienia gestem, ruchem, ilustracją, a nauka odbywa się poprzez zabawę. Motto Pani Moniki to: „Zabawa jest nauką, nauka zabawą. Im więcej zabawy, tym więcej nauki”.

Alicja Krawczyk

Nauczyciel

Pani Alicja ukończyła studia licencjackie na kierunku pedagogika wczesnoszkolna z modułem przedszkolnym. Aby poszerzyć kwalifikacje, obecnie jest na studiach drugiego stopnia. O pracy z dziećmi marzyła od dawna. Bardzo zależy jej, by rozwijać dziecięce talenty. Wie, że w tym wieku ważna jest nauka poprzez zabawę i doświadczanie. Dlatego zajęcia, które prowadzi są rozmaite, wesołe, inspirujące i twórcze. Pani Alicja interesuje się muzyką. U dzieci najbardziej docenia ich szczerość. Zawsze stara się znaleźć czas na czułości i rozmowy o tym, co dla dzieci jest ważne.

Alicja Krawczyk
Paulina Lasoń

Paulina Lasoń

Nauczyciel

Pani Paulina ukończyła studia I oraz II stopnia na kierunku pedagogika wczesnoszkolna z modułem edukacji muzycznej. Wzbogaciła swoje kwalifikacje o dodatkowe kursy między innymi kodowania, muzyczne czy bajkoterapii. Lubi swoją pracę z dziećmi oraz prowadzić zajęcia dydaktyczne a w szczególności wokalno-taneczne. Wciąż chce się kształcić i jest chętna na podnoszenie kwalifikacji. Uwielbia czytać książki. Interesuje się ogólnie rozumianą muzyką, terapią oraz gotowaniem. Poza pracą jest mamą malutkiego Mikołaja.

Patrycja Ratkowska

Nauczyciel

Pani Patrycja studiowała psychopedagogikę. Skończyła kurs fitness w dwóch stopniach. Jej pasją jej taniec, do którego zachęca dzieci. Praca z dziećmi była jej marzeniem. Skończyła kurs opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym. Umiejętności o doświadczenie zdobyła podczas pracy w żłobku jako opiekunka. Obecnie pani Patrycja studiuje pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną na studiach magisterskich. Prywatnie jest mamą dwóch synów Olivier 7 lat i Nataniel 5 lat.

Jest osobą miłą, radosną i przede wszystkim oddaną dzieciom. Praca z przedszkolakami przynosi jej wiele satysfakcji, a dzięki otwartości świetnie nawiązuję z nimi kontakt. W kontaktach z dziećmi stara się dostrzegać, rozumieć i właściwie reagować na emocje swych małych podopiecznych.

Patrycja Ratkowska
Anna Myślińska

Anna Myślińska

Pomoc Nauczyciela

Anna Myślińska jest magistrem pedagogiki i od zawsze chciała pracować z dziećmi, bo kto jak nie one właśnie potrafią cieszyć się każdym dniem i nieustannie zarażają swoją radością dorosłych. Uważa, że wysiłek włożony w pracę z nimi, daje ogromną satysfakcję, bo dzieci są zawsze szczere i nie udają. Ich roześmiane twarze to największa nagroda i znak, że robi się coś dobrego. Jako mama dwójki uroczych córeczek doskonale rozumie, co znaczy rozstanie z dzieckiem i powierzenie go pod opiekę innym osobom, dlatego stara się na każdym kroku pomagać swoim małym podopiecznym, by czuli się w Baśniowym Dworku jak najlepiej. Jest osobą kreatywną i zawsze ma głowę pełną nowych pomysłów, które stara się wcielać w życie razem z dziećmi, by jeszcze bardziej pobudzić ich ciekawość świata.

Weronika Jarosz

Pomoc Nauczyciela

Jest absolwentką pedagogiki wczesnoszkolnej. Aby poszerzyć kwalifikacje, pani Weronika rozpoczęła studia na kierunku psychologia. Swoją karierę zawodową rozpoczęła w szkole podstawowej w Świeciu, jednak to w przedszkolu od zawsze chciała pracować. Praca z dziećmi jest jej moją pasją.

Jest osobą miłą, radosną i przede wszystkim oddaną dzieciom. Praca z przedszkolakami przynosi jej wiele satysfakcji, a dzięki otwartości świetnie nawiązuję z nimi kontakt. W kontaktach z dziećmi stara się dostrzegać, rozumieć i właściwie reagować na emocje swych małych podopiecznych.

Weronika Sadecka
Daria-Posikata

Daria Posikata

Pomoc Nauczyciela

Daria Posikata jest absolwentką studiów I i II stopnia Pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Jest osobą ciepłą, życzliwą, otwartą. Kocha dziecięcą szczerość i prawdziwość. W swojej pracy stawia na bezpieczeństwo, rozwój i dobrą zabawę. Zawsze kieruje się dobrem dziecka, tworzy atmosferę pełną empatii. Prywatnie jest mamą dwójki maluchów (1 rok i 2,5 lat).

Alicja Krzemkowska

Pracownik administracyjny

Pani Alicja skończyła Zarządzanie Zasobami ludzkimi o specjalności socjologia. Przez 6 lat pracowała w Urzędzie Miasta jako pracownik administracyjny. Pani Alicja prowadzi sekretariat, zawsze chętnie służy pomocą dla rodziców i ich pociech w sprawach związanych z przedszkolem. Prywatnie jest mamą trojki dzieci.

Alicja-Krzemkowska